carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

samochody
Samochody

Samochody dla firmy od Volkswagena

Samochody firmowe produkowane przez Volkswagena są nierozłączną częścią polskiego rynku samochodowego, a ponad połowa wszystkich nowych modeli jest natychmiast wprowadzana do flot roboczych zarówno wielkich firm, jak i posiadaczy średnich i małych przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach samochód służbowy jest o wiele bardziej rozpowszechniony niż kiedyś. Kiedyś zarezerwowane dla kilku wyżej zarabiających stanowisk w firmie, teraz wiele firm ma znacznie bardziej uniwersalną ofertę dla swoich pracowników.

Samochody firmowe produkowane przez Volkswagena są nierozłączną częścią polskiego rynku samochodowego, a ponad połowa wszystkich nowych modeli jest natychmiast wprowadzana do flot roboczych zarówno wielkich firm, jak i posiadaczy średnich i małych przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach samochód służbowy jest o wiele bardziej rozpowszechniony niż kiedyś. Kiedyś zarezerwowane dla kilku wyżej zarabiających stanowisk w firmie, teraz wiele firm ma znacznie bardziej uniwersalną ofertę dla swoich pracowników.

Wiadomo, że musi być jak najbardziej opłacalny i jego zakup musi się szybko zwrócić. Oczywiście, zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika, pieniądze mają znaczenie. Z punktu widzenia pracodawcy flota samochodów służbowych musi być dostosowana do ogólnego budżetu, a różne firmy będą oczywiście miały różne budżety, które mogą przeznaczyć na swoją ofertę.

Samochody muszą również mieć sens dla swoich użytkowników pod względem wydajności paliwowej i poziomu podatków. Coraz więcej pracowników współczesnych firm dostaje samochód służbowy niejako „na stan”, w taki sam sposób, jak do niedawna traktowany był telefon komórkowy, czy komputer. Dlatego tak świetnie w wyobrażenie samochodu firmowego wpisują się modele, które swoim klientom oferuje Volkswagen: https://centrumwroclaw.pl/vwd/ Modele Caddy, Transporter czy coraz częściej widywany na polskich drogach Amarok już dawno przestały być typowymi wołami roboczymi i coraz częściej prezentują się w roli rasowych rumaków, z dumą prezentowanych przez swoich użytkowników w wielu zastosowaniach.

Dla kogo Volkswagen Caddy, a dla kogo Transporter lub Amarok?

Podczas gdy firmy szukają opłacalnego rozwiązania, dobry samochód służbowy powinien być również świadomy marki i właściwie odzwierciedlać etos lub profesjonalizm pracodawcy.

Na przykład marka przyjazna dla środowiska prawdopodobnie będzie chciała mieć flotę wyłącznie z napędem elektrycznym i hybrydowym, podczas gdy firma oferująca wysokiej klasy usługi korporacyjne będzie chciała zachować status dzięki gamie pojazdów klasy wyższej.

Z drugiej strony wiadomo, że w gospodarce dominują firmy małe i średnie. Kończy się czas molochów, dyktujących na rynku swoje warunki i dysponujących nieograniczonymi środkami na dowolny cel.


Współczesny biznes oczekuje nie tylko dokładnego analizowania wydatków, ale również możliwie dużej uniwersalności każdego wprowadzonego w firmie rozwiązania. Dlatego właśnie oferta niewielkich samochodów użytkowych Volkswagena tak świetnie wpisuje się w oczekiwania współczesnego biznesmena. Zarówno niewielki Caddy jak i multifunkcyjny Transporter i świetnie sprawdzający się w roli otwartego dostawczaka Amarok są w stanie udźwignąć rolę wielozadaniowego samochodu, który sprawdzi się w każdej sytuacji i spełni z wdziękiem każde postawione przed nim zadanie. Dostarczenie sprzętu i narzędzi na plac budowy, szybkie przewiezienie ludzi a w międzyczasie zapewnienie miejsca, w którym przedyskutujesz z księgową szczegóły nowej inwestycji – dla nowych Volkswagenów takie zadania to codzienność. Sprawdź sam.