carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Planujesz zakup SUV
Samochody

Planujesz zakup SUV-a? Oto modele, na które warto postawić!

SUV-y to jedne z najpopularniejszych samochodów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Solidne, bezpieczne, świetnie sprawujące się na trudnych nawierzchniach – to tylko niektóre z ich zalet. Decydując się na zakup takiego pojazdu, warto wziąć pod uwagę zaprezentowane poniżej modele.

Alfa Romeo Stelvio

Włoska marka Alfa Romeo słynie z pięknych aut wykonanych z ogromną dbałością o najdrobniejsze detale. Stelvio jest najlepszym na to dowodem. Standardowa wersja odznacza się bogatym wyposażeniem. Wszystkie warianty wyposażeniowe otrzymały automatyczną skrzynię biegów oraz napęd na cztery koła (za wyjątkiem diesli 2,2 JTDM o mocy 160 KM i 190 KM). Jest to wymarzony samochód dla wszystkich osób, którym zależy na bardzo wysokim komforcie jazdy.

Ford Kuga II

Ford Kuga drugiej generacji powstawał w latach 2013-2019. Jest to pojazd zbudowany w oparciu o strategię One Ford – głównym jej założeniem było to, aby wszystkie pokazane w tym czasie modele Forda były globalnymi autami. W 2016 r. Kuga II przeszła face lifting, którego efektem był m.in. zupełnie nowy przód. Klienci salonu Autoplaza chętnie decydują się na zakup tego samochodu, ponieważ jest niezwykle wygodny i do tego niezawodny. Nie ma też problemu z dostępem do części zamiennych.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai to jeden z absolutnych hitów, jeśli chodzi o SUV-y wzbudzające największe zainteresowanie. Występuje zarówno w wersji z napędem na cztery koła, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Oferta silnikowa jest jednak skromna, bo ograniczona do zaledwie trzech jednostek napędowych. Auto przykuwa uwagę nietuzinkowym i bardzo nowoczesnym wyglądem.

Mazda CX-5

Mazda CX-5 to jeszcze jeden z godnych polecenia SUV-ów, który bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom dopracowanego w szczegółach designu. Atrakcyjny wygląd nie jest jednak jedynym atutem tego samochodu. Wspomnieć wypada też m.in. o obszernym i dobrze wyciszonym wnętrzu czy o znakomicie zestrojonym zawieszeniu. Producent proponuje modele z automatyczną skrzynią biegów oraz z napędem 4X4.