carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Motoryzacja

Auto na zamówienie z kraju i zagranicy

Decydując się na zakup nowego auta, większość z nas szuka go na własną rękę. Wybór ten niestety z zasady wprowadza pewne ograniczenia. Dlatego też warto zdać się na doświadczenie firm, które oferują usługi poszukiwania odpowiedniego samochodu

Poszukiwanie auta przez firmę

Na początku należy sobie zadać pytanie: dlaczego w ogóle powinno się pozostawić poszukiwania samochodu firmie? Jako pojedynczy człowiek jest się z miejsca na straconej pozycji, przez sam fakt samotnych poszukiwań. Podczas gdy pojedyncza osoba nie jest w stanie sprawdzić wszystkich, wartych uwagi samochodów w kraju, bo o zagranicy nie ma tu mowy, to firma zatrudnia dziesiątki pracowników, którzy mają już większe możliwości szukania. Co więcej, mają w tym dużo większe doświadczenie i bariera językowa, w przypadku sprowadzania auta z zagranicy, nie stanowi problemu.

Jak działają firmy szukające aut?

Nie ma wątpliwości co do większej skuteczności firm w poszukiwaniu samochodów. Jak, w takim razie, złożyć zamówienie na auto? Można to zrobić osobiście i udać się do budynku firmy, gdzie jeden z pracowników zbierze wszystkie potrzebne informacje, ale istnieje też opcja zrobienia tego przy pomocy internetu. Po wejściu na stronę internetową wyświetli się formularz, w którym należy wpisać swoje dane kontaktowe, czyli zazwyczaj numer telefonu oraz e-mail i dane osobowe. Po załatwieniu wszelkich formalności nadszedł czas na przedstawienie swoich wytycznych co do poszukiwań. Pozwoli to na znalezienie idealnego auta, które w pełni zadowoli nabywcę. Krok ten rozpoczyna się od wybrania marki i modelu poszukiwanego samochodu. Dalej należy wybrać typ podwozia, rok produkcji, moc i pojemność silnika, rodzaj napędu i skrzyni biegów oraz określić inne poszukiwane w samochodzie funkcje i udogodnienia jak asystent parkowania, podgrzewane fotele czy tempomat. Na koniec trzeba podać kwotę, jaką chce się na samochód przeznaczyć. Po podaniu wszystkich informacji, zamówienie zostanie wciągnięte do machiny poszukiwań, gdzie pracownicy będą weryfikować kolejne ogłoszenia, pod kątem przedstawionych wytycznych. Po znalezieniu takiego, który sprosta oczekiwaniom nabywcy, jest on poddawany kolejnym testom, które mają na celu upewnienie się co do sprawności auta. Po dokonaniu zakupu samochód jest podstawiany pod same drzwi.

Prosty wybór

Auto na zamówienie to z pewnością dużo lepsza opcja od żmudnych samotnych poszukiwań, w których jesteśmy skazani na ograniczone możliwości znalezienia idealnego samochodu w morzu internetowych ofert.