carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Używane SUV-y od Volkswagena
Samochody

Używane SUV-y od Volkswagena

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem samochodu, który sprosta codziennym wymaganiom związanym z intensywnym użytkowaniem w mieście, a jednocześnie nie chcesz inwestować w nowy pojazd, warto zwrócić uwagę na ofertę używanych SUV-ów od Volkswagena dostępnych w STORE VW FS. W szczególności, modele takie jak Volkswagen T-Cross i Volkswagen T-Roc to doskonałe propozycje, które łączą niezawodność niemieckiego producenta z korzystnymi warunkami finansowania.

Używany Volkswagen T-Cross

Używany samochód może okazać się doskonałą alternatywą dla nowego, zwłaszcza jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie. Używany Volkswagen T-Cross, będący jednym z miejskich wyjadaczy, oferuje nie tylko praktyczność w zatłoczonym mieście, ale także możliwość skorzystania z finansowania Autonomia. Opcja leasingu JAK ABONAMENT pozwala na elastyczne dostosowanie rat do swoich potrzeb.

W ramach Autonomia Leasing JAK ABONAMENT możesz liczyć na niską ratę, która uwzględnia naturalny spadek wartości auta podczas trwania umowy. Dodatkowo, nie musisz dysponować wolnymi środkami na opłatę wstępną – możesz wnosić nawet do 30% tej kwoty, co wpłynie korzystnie na wysokość raty. Jeśli zdecydujesz się zakończyć finansowanie po upływie umowy, masz możliwość wykupu Volkswagen T-Cross na stałe. Autonomia Leasing jak abonament to zatem elastyczna oferta, dostosowana do potrzeb użytkownika.

Volkswagen T-Roc w STORE VW FS

Jeśli poszukujesz samochodu wyposażonego w nowoczesne technologie, świetnie sprawdzającego się w codziennych biznesowych sprawach, używany Volkswagen T-Roc może być idealnym wyborem. W STORE VW FS, oferującym używane modele, finansowanie od Volkswagen Financial Services jest dostępne dla każdego.

Dzięki temu, że używane modele są znacznie tańsze niż nowe, możesz cieszyć się wysokim standardem wyposażenia bez konieczności dużego wydatku. Finansowanie jak abonament pozwala na rozłożenie spadku wartości auta na raty, co znacznie obniża miesięczne koszty.

Leasing KLASYCZNY a leasing JAK ABONAMENT

Przy wyborze finansowania warto rozważyć różnice między leasingiem KLASYCZNYM a JAK ABONAMENT. Leasing JAK ABONAMENT opiera się na płaceniu rat, które uwzględniają spadek wartości auta w czasie trwania umowy. Dzięki temu, rata jest niższa, co pozwala użytkownikowi na korzystanie z bardziej zaawansowanych modeli w tej samej cenie.

Dodatkowym atutem jest brak konieczności posiadania wolnych środków na opłatę wstępną, co sprawia, że finansowanie staje się bardziej dostępne. Kalkulator leasingu dostępny w STORE VW FS pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów umowy do indywidualnych potrzeb.

Spełnij marzenie o SUV-ie z Volkswagen Financial Services

Warto rozważyć korzyści związane z zakupem używanego SUV-a od Volkswagena, zwłaszcza jeśli zależy Ci na sprawdzonym i ekonomicznym rozwiązaniu. STORE VW FS i Volkswagen Financial Services to partnerzy, którzy sprawią, że posiadanie niezawodnego i stylowego samochodu będzie jeszcze bardziej dostępne i wygodne.

Materiał zewnętrzny