carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Poznaj możliwości leasingu nowego auta
Samochody

Poznaj możliwości leasingu nowego auta

Jeśli marzysz o jeździe nowym samochodem, ale nie masz wolnej gotówki na start, leasing samochodu to rozwiązanie, które może spełnić Twoje potrzeby. Dzięki wygodnemu finansowaniu, możesz użytkować auto bez konieczności ponoszenia dużej opłaty wstępnej. Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Gdy planujesz nabycie nowego samochodu, masz do wyboru leasing samochodu lub alternatywny kredyt dla firm. Leasing występuje w dwóch opcjach: KLASYCZNEJ i JAK ABONAMENT w finansowaniu od Volkswagen Financial Services. Przyjrzyjmy się różnicom między nimi na przykładzie leasingu.

Leasing KLASYCZNY

Leasing KLASYCZNY to prosty sposób na użytkowanie samochodu i jego późniejszy wykup. Płacisz równomierne miesięczne raty, które pokrywają pełną wartość auta z dnia zakupu. Raty można zaliczyć do kosztów firmowych, co czyni tę opcję atrakcyjną dla przedsiębiorców. Na koniec umowy masz elastyczne możliwości: możesz wymienić samochód na nowszy model, wykupić auto lub zwrócić je do dealera.

Leasing JAK ABONAMENT

Leasing JAK ABONAMENT charakteryzuje się niższymi ratami, ponieważ płacisz jedynie część wartości samochodu, która odpowiada prognozowanemu spadkowi jego wartości w trakcie finansowania. Opłata wstępna zaczyna się od 0 zł, a zakończenie umowy jest elastyczne – możesz zwrócić auto, wymienić je na nowszy model lub wykupić. Niskie raty oraz możliwość użytkowania nowych aut to zalety tego produktu.

Korzystaj z kalkulatora leasingowego

Aby jeszcze lepiej dostosować ratę finansowania do swoich potrzeb, skorzystaj z kalkulatora leasingu samochodu. Po wpisaniu odpowiednich parametrów, takich jak czas trwania umowy, wysokość opłaty wstępnej i szacunkowy roczny przebieg, uzyskasz swoją miesięczną ratę. Dzięki temu narzędziu możesz operować różnymi parametrami i znaleźć optymalną ratę, która idealnie wpisze się w Twój budżet. Wejdź na kalkulator.vwfs.pl i dopasuj ratę do własnych potrzeb!

Autonowezawsze.pl także oferuje szeroki zakres możliwości leasingu nowego auta. Dzięki współpracy z Autonowezawsze.pl możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania finansowego dla Ciebie. Skorzystaj z ich usług i spełnij swoje marzenie o nowym samochodzie.

Leasing samochodu to wygodny sposób na użytkowanie nowego auta, nawet jeśli nie masz wolnej gotówki na start. Bez względu na to, czy wybierzesz leasing KLASYCZNY Audi czy leasing JAK ABONAMENT, możesz liczyć na elastyczne warunki finansowania i możliwość dopasowania raty do swoich potrzeb dzięki kalkulatorowi leasingowemu. Daj sobie szansę na komfortową jazdę nowym samochodem dzięki leasingowi. W kwestii leasingu zaufaj VW FS, numerowi 1 w finansowaniu samochodów i małych flot*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

 Materiał zewnętrzny