carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Ranking wózków widłowych 2021
Motoryzacja

Ranking wózków widłowych 2021 – sprawdź najlepsze opcje

Aby wybrać najlepszy wózek widłowy warto poznać różne dostępne opcje. Na rynku mamy wielu znanych producentów, którzy oferują naprawdę jakościowe i nowoczesne maszyny. Wybór jest tak duży, że naprawdę można się w tym wszystkim pogubić. Jak więc wybrać maszynę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, a jednocześnie nie będzie ona za droga? Jak znaleźć ten zloty środek? Oto wszystkie warte uwagi firmy, które zapewnią Ci najlepszy produkt.

 Wózek widłowy Toyota 

Marka Toyota jest znana z samochodów, ale jej wózki widłowe także są niezastąpione. Te maszyny są kolejnym dowodem na jakość, niezawodność i precyzję japońskiej marki. Wózki widłowe Toyota są produkowane także w Polsce. Przedsiębiorstwo ma w naszym kraju dwie fabryki. To, co charakteryzuje wózki widłowe Toyota, to ich precyzyjne wykonanie, niezawodność oraz nowoczesne rozwiązania. Do wyboru jest wiele maszyn służących do załadunku i rozładunku. Wózki widłowe Toyota mogą być wykorzystywane do transportowania, a także podnoszenia i obsługiwania linii produkcyjnych. W zależności od modelu, maszyny mają różną moc i tryby pracy. Nadają się do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. 

Wózek widłowy Nissan

Te wózki widłowe charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami silnikowymi oraz układem elektrycznym. Są bardzo porządnie wykonane, a ich koszty eksploatacyjne niskie. Co więcej, firma Nissan przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa użytkownika. Dlatego też maszyny tej marki spełniają bardzo rygorystyczne normy. Nissan oferuje między innymi wózki widłowe spalinowe, elektryczne, a także LPG. 

Wózki widłowe Hyster 

Ta ogólnoświatowa firma oferuje swoje produkty dostosowując się do lokalnych rynków. Hyster ma zakłady produkcyjne w 13 miejscach na świecie. Firma oferuje wiele świetnych maszyn o bardzo dobrej specyfikacji technicznej. Każdy klient znajdzie wózek widłowy, który będzie dopasowany do potrzeb danej branży. Warto zainteresować się produktami marki, która należy do giganta – NACCO Materials Handling Group. 

 Wózki widłowe Still 

Najpopularniejszymi wózkami widłowymi firmy Still są te o napędzie elektrycznym. Są to ciche i bezpieczne w użytku wewnętrznym maszyny. Charakteryzują się także dość długim czasem pracy na jednym ładowaniu, a także dużą wytrzymałością. W asortymencie marki Still są także inne wózki widłowe, np. o napędzie spalinowym. Co ciekawe, firma oferuje także używane maszyny. Są one w różnych stopniach odnowione i każdy klient może wybrać najbardziej odpowiadający mu poziom. 

Wózki widłowe Komatsu 

Kolejna japońska marka, która jest naprawdę warta uwagi. Co więcej, Komatsu to firma określana przez wielu specjalistów jako prekursor swojej branży. W asortymencie znajdziemy wytrzymałe i sprawne wózki widłowe o bardzo zadowalającej specyfikacji. Jak w poprzednich przypadkach, tutaj też znajdziemy produkty o różnej mocy, napędzie i sposobach pracy. 

 Jakie inne wózki widłowe są warte uwagi? 

Lista marek produkujących wózki widłowe jest naprawdę długa. Możemy wymienić tu jeszcze między innymi Hyundai, Clark, Yale, Mitsubishi czy też GPW. Wszędzie znajdziemy doceniane i świetne technicznie wózki widłowe. Warto porównać najbardziej odpowiadające nam modele i wybrać ten, który wychodzi najkorzystniej cenowo i technicznie. Najlepsze oferty znajdziesz na stronie www.cwwblum.com. Możesz tu zarówno kupić, jak i wynajac wózek widłowy. Wszystkie opisy i specyfikacje znajdziemy online bez najmniejszego problemu.