carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Stelvio TI MY20
Samochody

Moc na czterech kołach: Stelvio TI MY20

Nowa odsłona SUV-a Alfy Romeo prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Marka lubi rozpieszczać swoich kierowców, dlatego zaproponowała odświeżoną wersję wiodącego modelu, proponując kilka modnych i nowoczesnych rozwiązań. Co otrzymujemy w ramach liftingu w 2020 roku? I czy coś może nas jeszcze zaskoczyć, jeśli chodzi o możliwości jezdne Stelvio? Sprawdźmy!

Stelvio w nowej wersji MY20

Czego byśmy nie oczekiwali, w końcu to dostaniemy. Alfa Romeo to marka, która lubi odpowiadać na potrzeby użytkowników. Wie, na kiedy zaplanować zmianę oraz co zaproponować, aby zadowolić każdego kierowcę. SUV w wykonaniu włoskiego koncernu dotychczas kojarzonego z eleganckimi autami biznesowymi zaskoczył motoryzacyjny świat. Gdy emocje nieco opadły, przyszedł czas na podsumowania. Jednocześnie jednak to wspaniała okazja do tego, aby zaproponować coś nowego, co znów pozytywnie zaskoczy kierowców. Z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Stelvio TI MY 20.

Lifting w służbie kierowcy – zmiany na plus

Na znaczeniu zyskał przede wszystkim interfejs samochodu. Kontrola jazdy oraz prowadzenie należy teraz do jeszcze przyjemniejszych czynności. Intuicyjny panel sterowania niemal natychmiast odpowiada na potrzebę kierowcy. Informuje o zmianach za pomocą czytelnych wskaźników, podpowiada też, co zrobić w razie nieprzewidzianej sytuacji.

Technologia to jednak nie wszystko. Czym byłby porządny samochód bez nowoczesnego napędu? W nowej wersji Stelvio TI mamy możliwość wyboru jednostki benzynowej 2.0 o mocy 200 KM oraz jednostki diesel 2.2 o mocy 160 KM. Są to silniki znacznie wydajniejsze, a przy tym zdecydowanie lżejsze: Alfa Romeo stawia na napędy wykonane z aluminium, które zmniejszają masę auta, a ponadto, połączone z 8-biegową skrzynią biegów, znacznie podnoszą komfort i ergonomię prowadzenia. Marka próbuje w ten sposób na nowo zdefiniować dynamikę jazdy, nadając jej więcej nowoczesnego charakteru.

Stelvio TI MY20: moc i charakter w jednym

Poszukujący modelu sprawdzonego i uniwersalnego, a zarazem otwartego na innowacje, powinni rozważyć zakup Stelvio Alfy Romeo. Tym bardziej, że jest to obecnie jeden z najpopularniejszych SUV-ów na rynku.