carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

suzuki swace
Samochody

Suzuki Swace – dobra cena, oszczędny napęd, ogromny bagażnik

Samochody typu kombi już dawno miały ustąpić miejsca SUV-om i crossoverom. Mimo to wciąż dobrze sobie radzą na rynku, czego dowodem są wyniki sprzedaży Suzuki Swace. Ten model doskonale wpisuje się w oczekiwania niejednej rodziny: jest funkcjonalny, przestronny, ma wielki bagażnik, a przy tym gwarantuje wysoki komfort jazdy i niskie koszty eksploatacji.

Niezawodny napęd hybrydowy

Najmocniejszą stroną Suzuki Swace bez wątpienia jest napęd hybrydowy. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym układem, gdzie silnik benzynowy 1.8 o mocy 98 KM jest wspomagany przez jednostkę elektryczną o mocy 72 KM. Do kompletu dostajemy jeszcze automatyczną, bezstopniową przekładnię CVT, która znakomicie sprawdza się w warunkach miejskich.

Napęd hybrydowy to przede wszystkim ulga dla portfela – samochód jest bardzo oszczędny, co ma podwójne znaczenie w dobie wysokich cen paliw. Jednocześnie auto jest przyjazne środowisku naturalnemu oraz odznacza się dobrą dynamiką. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa tylko około 11 sekund, a prędkość maksymalna to 180 km/h.

Atrakcyjny design

Suzuki Swace bez wątpienia jest samochodem wyrazistym. Podobać może się dynamiczna linia nadwozia, z mocno zaznaczonymi przetłoczeniami i opadającym dachem. Świetnie prezentuje się zwłaszcza pas przedni, który przywodzi na myśl samochody o sportowym zacięciu. Całości dopełniają efektowne i bardzo efektywne po zmroku reflektory LED.

Gigantyczny bagażnik

Samochody typu kombi kupuje się w jednym celu: aby móc zapakować jak najwięcej bagaży. Swace wzorowo wywiązuje się z tego zadania, oferując jeden z największych bagażników w klasie. Mamy tutaj do dyspozycji aż 596 litrów przestrzeni, w dodatku bagażnik jest mądrze rozplanowany i można go w całości wykorzystać. Docenią to zwłaszcza rodziny, które wybierają się na wakacje czy weekend za miastem i muszą zabrać ze sobą mnóstwo dziecięcych przyborów – jak hulajnogi, rowerki, deskorolki, zabawki etc.

Przestronne wnętrze

Ważnym elementem wyróżniającym Suzuki Swace na tle całej rynkowej konkurencji jest bardzo duża ilość miejsca w kabinie. Samochód sprawia wrażenie znacznie większego, niż jest w rzeczywistości, co udało się osiągnąć dzięki zwiększeniu odległości między fotelami aż do 928 mm.

Cena Suzuki Swace? Bardzo konkurencyjna

Suzuki Swace jest bardzo dobrze wycenionym samochodem, co też uzasadnia dużą popularność tego modelu wśród polskich nabywców. Biorąc pod uwagę bogate wyposażenie, mocny i oszczędny napęd hybrydowy oraz funkcjonalność samochodu, można wręcz napisać, że jest to jedna z najciekawszych propozycji na rynku.

O aktualną cenę Suzuki Swace zapytaj doradcę autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto), posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

Promocje na Suzuki Swace obejmują m.in. specjalne warunki finansowania (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy), a także atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Szczegóły przedstawi Ci doradca MM Cars Suzuki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Suzuki Swace? Koniecznie zajrzyj na stronę https://www.mmcars.pl

Materiał partnera