carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Leasing Mercedesa
Motoryzacja

Leasing Mercedesa – sprawdź modele dla profesjonalistów dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Mercedes to marka, która jednoznacznie kojarzy się z luksusem i najwyższym komfortem jazdy. Warto natomiast wiedzieć, że niemiecki producent od wielu lat oferuje również znakomite pojazdy użytkowe. Legendę m.in. modelu T1 (nazywanego potocznie „kaczką”) kontynuują współczesne samochody, łączące w sobie walory użytkowe z prestiżem i niezawodnością. Nic dziwnego, że modele dla profesjonalistów budzą duże zainteresowanie wśród przedsiębiorców, z których większość decyduje się na leasing Mercedesa. Sprawdź aktualne propozycje w ofercie niemieckiego producenta.

Mercedes-Benz T-klasa

T-klasa to odpowiedź Mercedesa na wciąż duże zapotrzebowanie na komfortowe, a przy tym nieprzeciętnie funkcjonalne minivany. Ten samochód spełni oczekiwania zarówno profesjonalisty, jak i rodziny z dziećmi. Jest świetnie wykonany, ma przepastną przestrzeń bagażową, a do tego jest dostępny w dynamicznej i bardzo oszczędnej wersji napędu wysokoprężnego (1.5 ze skrzynią manualną lub automatyczną).

Mercedes-Benz Citan

Doskonale znany profesjonalistom model niemieckiego producenta, który w najnowszej odsłonie oferuje jeszcze lepszą funkcjonalność, przy zachowaniu bardzo wysokiego komfortu jazdy. Citan to świetny wybór dla małej firmy, sprawdzając się zarówno jako samochód dostawczy (np. do zaopatrywania sklepu spożywczego), jak i osobowy (np. na potrzeby ekipy remontowej).

Mercedes-Benz Vito

Legendarne już Vito wciąż może uchodzić za wzór samochodu dostawczego. To bardzo dobry wybór dla firmy kurierskiej, budowlanej, agencji reklamowej i wielu innych biznesów, które potrzebują komfortowego środka transportu ze sporą przestrzenią bagażową. W wersji z mocnym dieslem Vito jest również dynamiczne, a przy tym zaskakująco oszczędne.

Mercedes-Benz EQV

Mercedes jest jednym z liderów w dziedzinie elektryfikacji, dlatego nie dziwi, że w ofercie niemieckiej marki pojawił się samochód użytkowy właśnie z napędem BEV. Mercedes-Benz EQV to komfortowy krążownik, który szczególnie dobrze sprawdzi się do przewożenia ludzi w warunkach miejskich oraz na krótszych trasach.

Mercedes-Benz Sprinter

W gamie pojazdów użytkowych Mercedesa nie mogło oczywiście zabraknąć Sprintera, czyli pełnoprawnego samochodu dostawczego, który z uwagi na olbrzymią przestrzeń bagażową i dużą ładowność powinien zainteresować m.in. firmy transportowe, budowlane, remontowe czy kurierskie.

Sprawdź oferty leasingu Mercedesa dla profesjonalistów

Jeśli znalazłeś model dla siebie w gamie pojazdów użytkowych niemieckiej marki, to po najkorzystniejszą ofertę leasingu Mercedesa zajrzyj na iBemo.

iBemo to platforma internetowa, na której znajdziesz aktualne oferty leasingowe pochodzące prosto od autoryzowanych dealerów Mercedesa z Grupy Bemo. Parametry leasingu możesz skonfigurować samodzielnie, bez wychodzenia z domu, a umowę również zawrzesz online. Samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.