carlift.pl

Portal Motoryzacyjny

Dlaczego warto się umówić na jazdę testową Hyundaiem i30 N
Samochody

Dlaczego warto się umówić na jazdę testową Hyundaiem i30 N? Te argumenty Cię przekonają

Jazda testowa z reguły jest kluczowym etapem podejmowania decyzji o zakupie konkretnego modelu samochodu. Może jednak być także świetnym źródłem inspiracji, jeśli nie masz jeszcze upatrzonego samochodu, ale wiesz, czego po nim oczekujesz. Jeśli są to przede wszystkim emocje i ogromna radość z jazdy, to koniecznie umów się na jazdę testową Hyundaiem i30 N. Dlaczego warto? Poznaj najważniejsze argumenty.

To jeden z ostatnich sportowych samochodów na rynku

Mamy oczywiście na myśli auta prawdziwie sportowe i produkowane seryjnie, a nie wersje specjalne, kolekcjonerskie i dostępne wyłącznie dla wąskiej grupy nabywców. Hyundai i30 N jest propozycją praktycznie dla każdego, kto szuka auta nie tylko rewelacyjnie wyglądającego, ale również gwarantującego mnóstwo emocji za kierownicą.

Pod maską Hyundaia i30 N pracuje turbodoładowany silnik 2.0 T-GDI w dwóch wariantach mocy: 250 KM oraz 280 KM (wersja Performance). Tak mocna jednostka zapewnia znakomite osiągi, o czym możesz się przekonać podczas jazdy testowej na autostradzie czy drodze ekspresowej.

Doskonałe właściwości jezdne

Ze sportowymi wersjami popularnych samochodów często jest tak, że choć zachwycają osiągami, to niestety nie najlepiej się prowadzą. W przypadku Hyundaia i30 N ten problem absolutnie nie występuje. Auto ma znakomity układ jezdny i kierowniczy. Natychmiast reaguje na polecenia wydawane przez kierowcę, dzięki czemu możesz czuć się pewnie nawet wtedy, gdy masz przed sobą ostry zakręt, a jedziesz ze znaczną prędkością.

Piękne brzmienie silnika

Ważnym atutem Hyundai i30 N jest to, że producent nie uległ tutaj powszechnej modzie na downsizing, tylko zastosował jednostkę napędową o całkiem sporej – jak na dzisiejsze standardy – pojemności. Pozytywnym efektem jest nie tylko świetna elastyczność, ale również bardzo atrakcyjne brzmienie silnika, potęgowane przez specjalnie dostrojony na potrzeby tego auta układ wydechowy.

Doskonała skrzynia biegów 8DCT N

Umawiając się na jazdę testową Hyundaiem i30 N koniecznie dopytaj, czy masz możliwość zarezerwowania dla siebie wersji z automatyczną skrzynią biegów 8DCT N. Ta 8-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa idealnie pasuje do charakteru tego samochodu i jednostki napędowej, zmieniając biegi błyskawicznie, znacznie szybciej niż robiłby to kierowca. Zawsze też masz możliwość przejęcia kontroli dzięki łopatkom przy kierownicy.

Gdzie warto się umówić na jazdę testową Hyundaiem i30 N?

Oczywiście tam, gdzie ten model jest dostępny dla klientów chcących go przetestować przed ewentualnym zakupem. Sprawdzony adres to MM Cars Hyundai Katowice – autoryzowany dealer koreańskiej marki w stolicy Górnego Śląska.

Na jazdę testową Hyundaiem i30 N w MM Cars Hyundai Katowice możesz się umówić wygodnie online, wypełniając krótki formularz na stronie internetowej dealera. Następnie skontaktuje się z Tobą doradca sprzedaży, z którym uzgodnisz termin prawdopodobnie najbardziej ekscytującej jazdy testowej w Twoim życiu.